BETLİKE72.COM YENİSİ Mİbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Betlike72.com

supertotobet 0357 yeni giriş adresini kullanarak siteye anında erişim sağlayabilirsiniz.

Fatih Terim, yüzyılın salgınına yakalandı. İstanbul’da bir hastanede tedavi altına alındı. Taraftar onun için video hazırladı. Ellerini kalbine götürüp Terim’e destek mesajı yolladı: Koy elini kalbine, evlatların seninle. Sen bitti demeden bitmez hocam… Pes etmemeyi senden öğrendik. Senin hayallerin ve rüyaların var.KOY ELİNİ KALBİNE EVLATLARIN SENİNLEMerve Terim, taraftarların ellerini kalbine götürüp tek tek detesk verdiği videoyu, “Senin evlatların yalnız bizler değiliz babam” mesajıyla babasına yolladı. Terim hasta yatağında gözyaşlarını tutamadı.Coronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim’in tedavisi sürüyor… Haberi ilk duyduklarında ailelerinden birisi hastalanmış gibi üzülen G.Saraylı taraftarlar, İmparator için çok duygusal bir video hazırladı. Sarı- Kırmızılılar ellerini kalbine götürüp Terim’e destek mesajı yolladı.İLK OLARAK KIZINA ULAŞTIRDILARTaraftarlar bu özel videoyu ilk olarak Fatih Terim’in büyük kızı Merve’ye ulaştırdı… Merve Terim Çetin de whatsapp üstünden hastanede tedavi gören babasına bu videoyu gönderdiğini duyurdu.ELİNİ KALBİNE KOY, BİZ ORADAYIZMerve, videoyla birlikte Terim’e, “Senin evlatların yalnız bizler değiliz babam. Elini kalbine koy, biz oradayız” mesajını da yolladı. Tecrübeli hocanın gözyaşlarını tutamadığı öğrenildi.PES ETMEMEYİ SENDEN ÖĞRENDİKBu duygusal videoda İmparator’a, “Koy elini kalbine, evlatların seninle. Sen bitti demeden bitmez. Pes etmemeyi senden öğrendik. Senin hayallerin ve rüyaların var” mesajı gönderildi.SEN İYİLEŞİNCE GÜNEŞ AÇACAK
Fatih Terim’in küçük kızı Buse, Instagram’dan babasının fotoğrfaını paylaştı… Altına, “Bugün güneş açmadı ama sen iyileşince o da açacak” maejsını yazdı.HER DUAYI YÜREĞİMDE HİSSEDİYORUM
Tedavi altında olan Terim, Twitter’dan mesaj gönderdi. Tecrübei lhoca, “O kadar özel duygular içerisindeyim ki her d-u ayı yüreğimde hissediyorum. İyiyim ve inşallah daha iyi olacağmı. Elim kalbimde her birinize teşekkür ediyorum” dedi.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

O kadar güzel ve özel duygular içerisindeyim ki her duayı yüreğimde hissediyorum.
Bu, hepimiz için bir sınav ve dualarınızla, güzel dileklerinizle aşacağız bu sınavı. İyiyim ve inşallah daha iyi olacağım. Elim kalbimde her birinize teşekkür ediyorum.

— Fatih Terim (@fatihterim) March 25, 2020

Coronavirüs testinin pozitif çıkması işlemi sonrası hastanede tedavi altına alınan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’den mesaj geldi… Tecrübeli hoca, Twitter hesabından attığı mesajda, “O kadar güzel ve özel duygular içerisindeyim ki her duayı yüreğimde hissediyorum. Bu, hepimiz için bir sınav ve dualarınızla, güzel dileklerinizle aşacağız bu sınavı. İyiyim ve inşallah daha iyi olacağım. Elim kalbimde her birinize teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı. Terim’in bu mesajı kısa süre işlemi sonrasında sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.Terim’in küçük kızı Buse, Instagram’dan attığı mesajla herkesi duygulandırdı. Babası ve ablasıyla çektirdiği bir fotoyu paylaşan Buse, “Bak yepyeni bir gün doğdu. Güneş açmadı ama sen iyileşince o da açacak. Sana söz yine baharlar gelecek, sana söz ışık sönmeyecek, sana söz babam hepsi geçecek” dedi. Öte yandan Buse Terim, babasının durumunda olumsuz bir gelişme olmadığını da söyledi.FULYA TERİM 14 GÜN KARANTİNADA KALACAKKızı Merve ile birlikte ABD’de olan Fatih Terim’in eşi Fulya Terim’in kısa süre içinde Türkiye’de olması bekleniyor. Ancak Fulya Terim, Sağlık Bakanlığı’nın kararı gereği 14 gün karantinada tutulacak. Fulya Terim’le ilgili “Testi pozitif” haberlerinin asılsız olduğu belirtildi.TÜRKİYE’NİN KALBİ İMPARATOR’LA
Fatih Terim’in coranavirüs testinin pozitif çıkması renk ayrımı olmadan herkeste çok büyük bir üzüntü yarattı. Şimdi tüm Türkiye, tecrübeli teknik adamın en kısa zamanda hastalığı atlatarak yeniden sağlığına kavuşmasını bekliyor.
AİLESİYLE SÜREKLİ TELEFONLAŞIYOR

LİV Hospital’da karantina altında tutulan ve kimseyle görüştürülmeyen Fatih Terim ailesiyle sürekli telefonla iletişim kuruyor.
TERİM’İN YERİ ÇOK AYRIDIR
Devre arasında Galatasaray’ın kapısından dönen Arda Turan, Fatih Terim’le ilgili konuştu… Tecrübeli teknik adamla telefonda görüştüğünü ve Terim’in motivasyonunun çok iyi olduğunu söyleyen Arda, “Benim için hocamın yeri çok ayrıdır. Kısacık sürede aramıza döneceğine inanıyorum” açıklamasını yaptı.

Son dakika: Fatih Terim’den Kovid-19 mesajı: Her duayı yüreğimde hissediyorumYou may also like...

10 Responses

 1. Buruk: says:

  Supertotobet0361.com Haydar, N’Sakala, Merih, Tzavellas, Baino, Maniatis (Villafanez dk. 35), Ceyhun

 2. oynamadık, says:

  Supertotobet0362.com 84 ?), Merih Demiral, Efecan Karaca, Isaac Sackey, Lucas Villafanez

 3. Aytemiz says:

  Supertotobet0363.com Kazanmak için daha fazla çalışacağız. Bundan sonraki müsabakalarda umarım istediğimiz

 4. ertelenmesi says:

  Supertotobet0365.com görüşleri sorulan Alex, “Bir arkadaşım bana, ‘Bak kaptan, seninle ilgileniyoruz”

 5. heyecanlandıran says:

  Supertotobet0366.com bağışlanan forma, 55 bin euroya alıcı buldu. Açık artırmanın ardından

 6. büyük says:

  Supertotobet0369.com futbolda yarattığı ekonomik kriz görüşmelerin öne çekilmesine neden oldu. Kampanya

 7. Nenad says:

  Supertotobet0370.com bulunuyor. Bazı kulüpler gelecek seneye erteleme talebinde bulunuyor. Genel prensip,

 8. Varela says:

  Supertotobet0370.com TÜRKİYE’YE YAZIK OLUR Şampiyonluk yarışındaki takımlarla ilgili de konuşan Şener

 9. yerine says:

  Supertotobet0370.com yakından takip ediyoruz. İstanbul’da kayınvalidem ve halam var. Onlar da

 10. Carlos'la says:

  Supertotobet0374.com ve lavabolar arasında birer boşluk bırakılacak ve boş bırakılan pisuvarlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *